Jesteś tutaj: Ogłoszenia

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

  11 LIPIEC 2021 r.

  1. Witamy w naszej Parafii ks. Włodzimierza Osicę – pallotyna, który posługuje jako misjonarz na Ukrainie. Bóg zapłać za wygłoszone Słowo Boże. Po Mszy Świętej zachęcamy do zakupu różnych pozycji książkowych rozprowadzanych przez misjonarza.
  2. We wtorek – 13 lipca – obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Fatimy. Zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą o godz. 18.00. Po Mszy Świętej różaniec i procesja wkoło Kościoła. Pamiętajmy o zabraniu świec.
  3. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca i szczególna modlitwa do św. Ojca Pio. Tradycyjnie tego dnia uroczysta Msza Święta o godz. 12.00 o uzdrowienie ciała i duszy i nabożeństwo do Świętego Stygmatyka.
  4. Nasza Parafia w dniu 25 września 2021 r. organizuje jednodniową pielgrzymkę do Wieliczki i Krakowa Łagiewnik. Tym razem odwiedzimy miejsca związane ze św. Kingą i św. Siostrą Faustyną Kowalską. Wyjazd wczesnym rankiem, zwiedzanie kopalni soli, przejazd do Krakowa i uroczysta Msza Święta w Krakowie. Cena pielgrzymki: dorośli 170 zł, natomiast dzieci i młodzież 160 zł. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę w kwocie 70 zł.
  5. Do nabycia jest prasa katolicka.
  6. Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszej Parafii.

Porządek niedzielnych mszy św. :

9:00, 10:30, 12:00, 18:00