Jesteś tutaj: Ogłoszenia

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

17 PAŹDZIERNIKA 2021 r.

  1. Różaniec codziennie o godz. 17.30.
  2. W czwartek 21 października obchodzimy w naszej Parafii Dzień Papieski. Zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą z dziećmi i młodzieżą naszej szkoły o godz. 11.00.
  3. Na stoliku przed wejściem do Kościoła znajdziemy kartki na wypominki. Dokładne adresy zapisujemy na kopertach. Koperty wrzucamy do skrzyni umieszczonej na środku naszego Kościoła.
  4. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd 13 listopada w godzinach porannych. Koszt pielgrzymki 60 zł. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy Świętej. Bardzo prosimy o uregulowanie wszystkich wpłat do końca tygodnia.
  5. Za tydzień obchodzimy niedzielę misyjną. Po Mszy Świętej na godz. 10.30 będzie rozprowadzana herbatka misyjne składane ofiary przeznaczone będą na cele misyjne.
  6. Za tydzień w niedzielę wypada czwarta niedziela miesiąca – zapraszamy na Mszę Świętą na godz. 10.30 kandydatów klas VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Po Eucharystii spotkanie katechetyczne w salce parafialnej.
  7. Nasza Parafia organizuje wyjazd na rekolekcje diecezjalne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania – szczególnie dla klas VIII do Nowej Rudy Słupca. Wyjazd 20 listopada. Cena 35 zł. Jest to kolejny bonus dla młodzieży, która chce się bezinteresownie zaangażować. Plan i godzina wyjazdu zostaną podane w następną niedzielę.
  8. 28 października swoje imieniny obchodzi Ksiądz Proboszcz. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Dostojnego Solenizanta w przyszłą niedzielę o godz. 9.00 i w czwartek w dzień Patronalnego wspomnienia o godz. 18.00. Ogarnijmy Księdza Proboszcza szczególną modlitwą wypraszając mu potrzebne łaski. 
  9. Do nabycia jest prasa katolicka.
  10. Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie ofiary składane na utrzymanie i ogrzewanie naszej Parafii.

Porządek niedzielnych mszy św. :

9:00, 10:30, 12:00, 18:00