Jesteś tutaj: Ogłoszenia

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

19.03.2023 r.

  1. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu następnie o 16.30 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę o godz. 10.00, 11.00 i 13.30 rozpoczynają się w naszej Parafii rekolekcje szkolne. Ogarnijmy to dzieło naszymi modlitwami. Dokładny program rekolekcji odnajdziemy w gablocie parafialnej i na naszej stronie internetowej.
  3. Poniedziałek to także dzień naszego odpustu parafialnego. Zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę Świętą o godz. 17.00. Mszy Świętej przewodniczyć będzie ks. Wojciech Baliński – proboszcz z Gorc.
  4. Od piątku 24 marca rozpoczynamy w naszej Parafii rekolekcje wielkopostne, które potrwają do niedzieli  26 marca włącznie. Rekolekcje w tym roku poprowadzi ks. Krystian Puszka – kapłan pracujący w Austrii. Dokładny program rekolekcji odnajdziemy w gablocie parafialnej i na naszej stronie internetowej.
  5. Ofiary na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu można składać do skarbony znajdującej się w nawie głównej kościoła. Za wszelkie złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  6. Trwają zapisy na wyjazd w Bieszczady. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy Świętej. Spotkanie organizacyjne w związku z naszym wyjazdem odbędzie się 12 kwietnia w środę po Mszy Świętej wieczornej.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia są: Gość Niedzielny                            i Niedziela.
  8. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane na utrzymanie naszej Parafii.

Porządek niedzielnych mszy św. :

9:00, 10:30, 12:00, 18:00